Akarca Grafik ve Web Tasarım – Antakya

Ana Sayfa

Akarca Grafik ve Web Tasarım
Dijital Tasarım Ofisi

Dijital dünyaya imzanızı atıyoruz.

Hakkımızda

Faaliyet gösterdiğiniz sektör ve alan ile ilgili modern, etkili ve ilgi çekici full performans dinamik ve hızlı yönetilebilir bir web sitesine sahip olmak ister miydiniz?

Uzman

Akarca Tasarım, stratejik ve yaratıcı bir şekilde harika içerikler oluşturarak, üreterek ve dağıtarak müşterilerin
satışlarını arttırırken, maliyetleri düşürmede ve daha fazla verimli olmalarına yardımcı olur.

Misyonumuz

Stratejimiz sektörümüzdeki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirlemek, bu ihtiyaçları karşılayacak bilişim çözümlerini sunabilmektir. Amacımız müşterilerilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinin her daim artırarak, verimliliklerinin artmasını ve böylece rekabet güçlerini artırarak, ulusal sermayenin ülke dışına çıkmasını engellemekte katkıda bulunabilmektir.

Vizyonumuz

Nihai hedefimiz, müşteri ve ürün çeşitliliğimizi genişletmek, çözüm ortaklarımızla birlikte oluşturduğumuz tüm ürünleri ve hizmetleri müşterilerimize ve pazarlara sunmak, mevcutta bulunan müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürdürerek dünya çapında hizmetler vererek Türkiye’de internet servisleri denince akla gelen ilk isim olmaktır.

Projelerimiz

Neler Yapıyoruz?

Tasarım, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi, Pazarlama ve onlarca stratejimiz ile her daim markanızın öne çıkmasını sağlıyoruz.

pexels-photo-260024
01Web Tasarım

Alanında uzman, profesyonel ve kalifiye bir ajans ile çalışarak web tasarım hizmeti almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

pexels-photo-1327214 (1)
02 E-Ticaret

Artık devir değişti… Siz de bu değişime hazır mısınız? Ürün ya da hizmetlerinizi e-ticaret siteniz üzerinden satmaya ne dersiniz?.

pexels-photo-1181467
03 Web Uygulama

Mobil yazılım, firmalar için artık lüks değil ihtiyaçtır. En büyük hedef müşterilerinize mobil yazılımlar ve mobil uygulamalar ile ulaşmak ihtiyaç değil, neredeyse kuraldır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.